top of page

Підготовка до змагань

Ви та Ваша собака орієнтовані на спортивні та інші види змагань. Що ми можемо запропонувати?

 

- Підготовку собаки по авторській програмі ШДС «Троя» Мегаполіс». Змістовна частина випробувань по даній програмі (розділи: слухняність) умовно окреслює певний можливий маршрут власника та його собаки під час прогулянки з можливими «перешкодами», «подразниками» та іншими «складнощами» властивими місту.

Таким чином, випробування проводяться з метою: аналізу рівня керованості собаки у повсякденних умовах мегаполіса.

 

- Підготовку собаки по програмі «Початковий курс дресирування» (ПКД).

 

- Підготовку собаки по програмі «Загальний курс дресирування» (ЗКД) (суворо регламентована система оцінки слухняності собаки з детальною таблицею штрафних балів, детальним описом умов та порядку виконання вправ, що дає можливість не тільки оцінювати, але і порівняти роботу собак між собою – змагатися. На сьогодні ЗКД охоплює в себе 9 таких вправ). 

 

- Підготовка собаки згідно з нормативом ВН («Собака-компаньйон»). Даний норматив може являтись одним із початкових «етапів» «спортивної кар’єри» улюбленця. Його можуть вивчати та здавати собаки усіх порід та розмірів. До того ж ВН служить базою для тих власників, які просто хочуть мати керованого та надійного компаньйона. Сам норматив складається з двох розділів: «загальний курс слухняності» та «поведінка собаки у міських умовах».

 

- Підготовку собаки по програмі «Собака у місті» - курс слухняності, який складається з 12 навичок та двох ступенів (друга має в собі навичку «апортування» на рівній поверхні).

 

- Підготовку по програмі випробувань «Мегаполіс. Собака-тілоохоронець», яка розроблена фахівцями ШДС «ТРОЯ» з метою об’єктивної оцінки охоронних собак, підготовлених за різними методиками, а також визначення, у ході випробувань, собак, які мають врівноважену нервову систему та яскраво виражені охоронні якості.   

 

Крім вище перерахованого, ми здійснюємо підготовку собак також за іншими спецкурсами.

bottom of page